Par uzņēmumu

Mājas ikvienam ir vērtīgākais no īpašumiem - gan finansiālā, gan emocionālā ziņā. Gadu no gada, uzlabojot, labiekārtojot un ikdienā apdzīvojot savu dzīvokli vai māju, tās vērtība neapšaubāmi mainās. Pateicoties Latvijā pirmajam neatkarīgajam tiešsaistes dzīvokļu novērtētājam Vartus, izsekot jebkura mājokļa vērtībai ir kļuvis vieglāk nekā jebkad. Vartus ir ātri un vienkārši lietojams rīks, ar kura palīdzību ikviens, kā māju un dzīvokļu īpašnieki, tā potenciālie īrnieki, pircēji un arī nekustamo īpašumu tirgus profesionāļi, var iegūt kvalitatīvu informāciju par interesējošā īpašuma reālo tirgus vērtību.

Vartus aprēķina īpašuma vērtību ar sava, īpaši izstrādāta algoritma palīdzību, kas apkopo un analizē Valsts Zemes dienestā ilgtermiņā uzkrāto informāciju par darījumiem ar nekustamo īpašumu. Tev atliek vien meklētājā ievadīt sev zināmo informāciju par īpašumu, un Vartus dažu sekunžu laikā aprēķinās tā aktuālo vērtību.

Informācijas iegūšana ar Vartus starpniecību ir bez maksas, un sniegtie vērtējumi ir pilnībā objektīvi - Vartus nav nekādu slēptu interešu nekustamā īpašuma nozarē. Mūsu mērķis ir radīt izpratni par pašreizējo situāciju mājokļu tirgū un palīdzēt Vartus lietotājiem atrast savu sapņu māju, nepārmaksājot tās patieso vērtību, taču lūdzam ņemt vērā, ka Vartus sniegtā informācija nevar tikt izmantota kā oficiāli dati.

Šobrīd ar Vartus palīdzību tu vari uzzināt mājokļu vērtību Rīgā, taču, laikam ejot un iegūstot arvien vairāk datu par mājokļu tirgus darījumiem, mūsu algoritms taps gudrāks, un mēs varēsim piedāvāt mājokļu novērtēšanas iespējas arī citos Latvijas reģionos. Tāpat mēs strādājam, lai paplašinātu Vartus sniegtās iespējas, tāpēc ļoti novērtēsim Tavu atsauksmi par rīka darbību šobrīd un ieteikumus papildu funkcijām, kas, tavuprāt, būtu noderīgas ikvienam Vartus lietotājam. Raksti savas domas e-pastā vai Facebook vēstulē un kopā padarīsim Latvijas mākoļu īpašnieku, īrnieku un pircēju ikdienu vieglāku!

Lietošanas noteikumi

Sia Vartus veic personas datu apstrādi sekojoši .

Mēs izsniedzam un glabājam lietotaju sesiju sīkdatnes kā arī lietotāju IP adresi lai labāk izprastu mūsu lieotāju auditoriju un produktu lietošanas paradumus.

Mēs glabājam lietotāju datus (ēpastu un lietotāja vārdu ) ko izsniedz Facebook pēc autentifikācijas caur šo servisu. Tas tiek darīt lai varam atkārtoti uzrunāt lietotājus ar akcijām un piedāvājumiem. Kā arī lai mēs atcerētos lietotājus un nebūtu nepieciešama atkārtota autorizācija.

Tiek uzglabātas lietotāju meklētās adresse un parametri par īpašumiem. Tas tiek darīts lai uzlabotu mūsu prognozēšanas algoritmus.

Nav ierobežojuma cik ilgi mēs glabāsim Jūsu personas datus. Ja vēlaties tik “aizmirsti” un lai mēs dzēstu Jūsu peronas datus vai pārnestu tos, dariet to mums zināmu rakstot uz “vartus.info@gmail.com”.

Pētīt     Statistika     Vērtējums     Blogs     Par mums