Vartus

Laikā, kad informācijas ieguve internetā ir cilvēku pirmā izvēle, ir būtiski zināt, kuri no pieejamajiem avotiem ir uzticami. It īpaši, ja esi jauna mājokļa meklējumos. Tev jābūt pārliecinātam, ka saņem jaunāko pieejamo informāciju, sevišķi gadījumā, kad plāno veikt lielu pirkumu. Tas ir brīdis, kad tev var palīdzēt Vartus!

Nekustamā īpašuma tirgu pasaulē pilnībā ir mainījuši tādi tiešsaistes rīki kā Zillow (ASV), Booli (Zviedrija) un Zoopla (Lielbritānija). Šobrīd Baltijas tirgū ienāk Vartus – pirmais neatkarīgais tiešsaistes īpašumu novērtētājs Latvijā. Uzņēmuma mērķis ir informēt un izglītot rīka lietotājus par nekustamā īpašuma nozari un aktualitātēm, kas saistītas tieši ar apkārtni, kurā viņi dzīvo vai vēlas dzīvot.

Vartus bez maksas ir pieejams ikvienam – māju īpašniekiem, nozares profesionāļiem, kā arī potenciālajiem īrniekiem un pircējiem. Mēs iegūstam datus no Zemes grāmatas un citiem publiskajiem reģistriem par īpašumiem, kas tiek pārdoti vai izīrēti, un pat tādiem, kuri šobrīd nav pieejami tirgū. Tad Vartus unikālais algoritms aprēķina tev interesējošā īpašuma aktuālo tirgus vērtību ar vismaz 90% precizitāti. Aptuvenā īpašuma vērtība tiek noteikta, ņemot vērā tādus parametrus kā atrašānās vieta, platība, būvniecības gads, iepriekšējie darījumi ar īpašumu un tā tuvumā u.c. Jo vairāk informācijas tu vari sniegt par īpašumu, jo precīzāk varēsim aprēķināt pārdošanas cenas intervālu.

Šobrīd ar Vartus palīdzību tu vari uzzināt mājokļu vērtību Rīgā, taču jau drīzumā tev būs iespēja atrast īpašumus arī citviet Latvijā un pat Baltijā. Mūsu mērķis ir nodrošināt informācijas iegūšanu par jebkādām ar īpašumu saistītām darbībām: pirkšanu, pārdošanu, īri, finansēšanu, pārbūvi un daudz ko citu.

Izmēģini Vartus un pastāsti mums par savu pieredzi! Atstāj atsauksmi mūsu Facebook lapā vai raksti uz e-pastu vartus.info@gmail.com!

Discover     Statistics     Estimate     Blog     About