Kā Tu vari izmantot Vartus aprēķinus?

Neatkarīgi no tā, vai jau iepriekš esi dzirdējis par Vartus vai redzi mūsu mājaslapu pirmo reizi, esam pārliecināti, ka vismaz vienreiz esi uzdevis sev jautājumu “Kā es varu izmantot šo informāciju?”. Lai atbildētu uz šo jautājumu, esam sīkāk aprakstījuši Vartus darbību un to, kā vari izmantot mūsu datus un aprēķinus savā labā.

Pirmkārt, tev jāsaprot, kā mēs nonākam pie īpašuma tirgus vērtība, ko tu saņem, izmantojot Vartus. Tas ir pavisam vienkārši - mēs iegūstam datus no dažādiem publiski pieejamajiem reģistriem, kā informāciju par darījumiem ar līdzīgiem īpašumiem tev interesējošajā apkaimē (aptuveni 150 m rādiusā no izvēlētās adreses), tad tos analizē mūsu unikālais algoritms, kas arīdzan aprēķina īpašuma aktuālo tirgus vērtību.

Vartus izmanto kvalitatīvākos tirgū pieejamos datus, lai sniegtu tev pēc iespējas precīzāku rezultātu. Tomēr ne visi īpašumi var tikt novērtēti vienlīdz precīzi. Ņemot to vērā, esam raduši risinājumu un aprēķinus pasniedzam kā cenu intervālu no minimālās līdz maksimālajai summai, kurā ietilpst izvēlētā īpašuma tirgus vērtība. Ja reģistros ir pietiekami daudz informācijas par līdzīgiem tirgus darījumiem noteiktajā apkaimē, aprēķinātā īpašuma vērtība būs daudz precīzāka nekā tad, ja datu būs nedaudz vai nebūs vispār.

pic

Vartus sniedz informāciju par to, cik izmaksās tev interesējošā īpašuma pirkšana, pārdošana vai īre. Tiesa, mūsu aprēķini nevar tikt izmantoti kā oficiāli dati, jo pastāv vairāki subjektīvi faktori, piemēram, cik gaišas ir telpas, vai īpašuma tuvumā ir koki un, galu galā, emocijas, ko īpašums sniedz tā īpašniekam, ko nevar izmērīt ar datiem un kas prasa rūpīgāku īpašuma apskati. Tomēr, pat ņemot vērā šos ierobežojumus, Vartus ir vienīgais tirgū esošais neatkarīgais īpašumu novērtētājs, kas sniedz objektīvus datus, atšķirībā no citiem tirgus spēlētājiem, kā nekustamā īpašuma aģentiem, bankām u.c.

Mēs radījām Vartus, lai palīdzētu māju un dzīvokļu īpašniekiem, potenciālajiem pircējiem un īrniekiem pieņemt labākus, uz datiem bastītus lēmumus. Mēs ticam, ka informācija un rezultāti, ko iegūsi, izmantojot Vartus, ļaus tev labāk izprast un vadīt savus līdzekļus, novērtēt tirgus situāciju un atrast savu sapņu mājokli.

Mēs aicinām Tevi izmēģināt Vartus un sniedz atsauksmes šajā nelielajā aptaujā, lai palīdzētu mums augt un pilnveidot Vartus!

Discover     Statistics     Estimate     Blog     About