Vartus piedalās Startup Wise Guys akseleratora programmā Rīgā

Startup uzņēmumiem ir gana daudz iespēju parādīt pasaulei, ar ko tie nodarbojas, un izsisties jaunuzņēmumu kopienas ietvaros. Viena no šādām iespējām ir, piedaloties biznesa akseleratoru programmās, kā Startup Wise Guys, kas specializējas tieši uz B2B sektorā darbojošos uzņēmumu atbalstu. Šajā vasarā arī mums radās vienreizēja iespēja kļūt par šīs akseleratora programmas dalībniekiem līdz ar 10 citiem uzņēmumiem no kopumā astoņām valstīm.

Nokļūt tur nebija viegli – mums nācās piedalīties konkursā kopā ar 160 citiem startup uzņēmumiem no 25 pasaules valstīm. Pēc vairākiem mentoring pasākumiem un pitch sesijām augustā tika paziņota konkursa rezultāti, un Vartus bija starp tiem 11 uzņēmumiem, kuri bija saņēmuši zaļo gaismu dalībai Startup Wise Guys akseleratora programmā Rīgā.

Kopš tā laika mums ir izdevies iepazīt daudz talantīgu cilvēku no citiem uzņēmumiem, paplašināt savu kontaktu tīklu, sadarboties ar pieredzējušiem mentoriem no visas pasaules un, protams, nostiprināt mūsu zināšanas un prasmes daudzās jomās. Visvairāk priecē tas, ka šajos mēnešos mums ir izdevies iegūt neiedomājami daudz informācijas par nekustamā īpašuma tirgu Latvijā, kas ir ļāvis uzlabot veidu, kā Vartus nosaka mājokļa vērtību. Tāpat esam saņēmuši finansējumu, lai turpinātu pilnveidot Vartus un sniegtu jums, mūsu lietotājiem, vislabāko, jaunāko un precīzāko informāciju.

“Dalība Startup Wise Guys akseleratorā ir bijusi lieliska pieredze. Mēs esam apguvuši daudz par svarīgākajiem priekšnosacījumiem veiksmīga startup uzņēmuma vadīšanā un spējuši iepazīt talantīgus profesionāļus un investorus. Tomēr, manuprāt, svarīgākais ieguvums mums ir tas, ka programmas laikā spējām izstrādāt Vartus darbības vīziju, mērķus un stratēģiju, kā tos sasniegt,” stāsta mūsu izpilddirektors Rauls.

Šobrīd akseleratora programma tuvojas beigām, un mēs esam gatavi sākt aktīvu darbu, lai iepazīstinātu Latviju ar Vartus. Programmas laikā esam satikuši potenciālos investorus, ieguvuši vērtīgu pieredzi un šobrīd turpinām darbu, lai sasniegtu mūsu mērķi – iegūtu Latvijas mājokļu īpašnieku, potenciālo pircēju un īrnieku uzticību un palīdzētu viņiem iegūt informāciju par īpašuma patieso vērtību.

Ja apmeklē mūsu mājaslapu pirmo reizi, lūdzu dalies savā pieredzē par Vartus izmantošanu, aizpildot īsu aptauju! Tava sniegtā atsauksme mums palīdzēs uzzināt, kā uzlabot Vartus, lai to padarīt tev un citiem lietotājiem ērtāku un noderīgāku.

Discover     Statistics     Estimate     Blog     About