Vartus LANĪDA konferencē stāsta par mākslīgā intelekta pielietošanu nekustamā īpašuma datu apstrādē

23. martā mēs bijām uzaicināti piedalīties Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) konferencē “Kā attīstīsies nekustamā īpašuma tirgus Latvijā?”. Vartus šajā pasākumā pārstāvēja viens no uzņēmuma līdzdibinātājiem Oskars Gavriševs, kurš dalībniekus iepazīstināja ar inovācijām nekustamā īpašuma jomā, stāstot par mākslīgā intelekta iespējām un to pielietošanu tieši nekustamā īpašuma datu apstrādē.

Konferenci ik gadu apmeklē ap 200-250 nekustamā īpašuma nozares pārstāvju – starpniecības kompānijas, attīstītāji, vērtētāji, finanšu sektora pārstāvji u.c., tāpēc piedalīšanās tajā bija ārkārtīgi vērtīga. Oskars uzskata, ka tā bija lieliska iespēja vienkopus satikt tikt daudz profesionāļu un iepazīstināt viņus ar Vartus darbības principiem.

Pasākums mums sniedza gan jaunas zināšanas un atziņas, gan noderīgu informāciju un ieskatus nekustamā īpašuma nozares attīstības tendencēs šim gadam. Īpaši interesanta Oskaram šķita Agra Gruzdas, Riga Brokerage Agency pārstāvja, prezentācija par IT maksāšanas līdzekļiem darījumos ar nekustamajiem īpašumiem, jauno tehnoloģiju, piemēram, decentralizētās datu bāzes jeb blokķēdes (no angļu val. blockchain) ietekmi uz nozari u.c.

Vēlamies teikt paldies LANĪDA par lieliski izdevušos konferenci un iespēju tajā piedalīties gan dalībnieka, gan runātāja statusā. Uz tikšanos arī turpmākajos pasākumos!

Discover     Statistics     Estimate     Blog     About